Investiční činnost

Společnost AMME se zabývá investiční činností v oblasti nemovitostí. Na českém trhu je mnoho investičních příležitostí, které druzí přehlížejí. AMME díky svému know-how, přísnému právnímu, finančnímu a stavebnímu posouzení dané příležitosti, jedinečnému designu, citlivé a propracované kompletní rekonstrukci dosahuje vysokého zhodnocení.

Zajímají nás především nemovitosti (byty, RD, BD) ve špatném technickém stavu, pod tržní cenou, kdy takto námi upravené nemovitosti a za pomocí našeho HOME STAGINGU mají v danou chvíli na trhu jen minimální konkurenci a nemovitost prodáváme do měsíce od zveřejnění. Máme široké portfolio jak investorů, tak investičních příležitostí. V případě zájmu nás můžete kontaktovat a vytvoříme Vám individuální nabídku k aktuálním investičním příležitostem.

 

V letech 1998 až 2017 rostly ceny nemovitostí v Česku meziročně v průměru o 5,8 %, celkově o 182 %

Tento graf sestavený na základě dat poskytnutých Českým statistickým úřadem ukazuje vývoj cen nemovitostí v Česku od roku 1998 do roku 2017. Myslíme si, že investice do nemovitostí by měly být součástí každého investičního portfolia. Investováním do různých druhů nemovitostí diverzifikujete své portfolio, snížíte risk a v dlouhodobějším horizontu zvýšíte návratnost.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena