O nás

AMME Projekt s.r.o.

AMME je rodinná firma specializující se zejména na moderní design, návrhy a rekonstrukce interiéru, výstavbu RD, výkup nemovitostí a investiční činnost v realitním průmyslu. Naším cílem není být největší, ale s individuálním přístupem provést klienta procesem od vypracování projektu, administrativních záležitostí po návrh a změnu dispozice, barevné a materiálové řešení, návrh nábytku až po provedenou realizaci ušitou klientovi na míru ve vysoké kvalitě a v co nejkratším možném čase. Klademe důraz na každý detail s cílem vytvořit moderní vzhled při zachování maximální funkčnosti. Bez ohledu na druh a vzhled nemovitosti či lokality pomáhá AMME přenést funkční a estetické vize z návrhu do reality.

Přestože je naší hlavní doménou rekonstrukce interiérů, výstavba RD, výkup nemovitostí a investiční činnost v realitním průmyslu, umíme nabídnout také projekční činnost rodinných či bytových domů, PENB, realitní činnost, oceňování nemovitostí, HOME STAGING, inspekci nemovitostí, rekonstrukci menších historických objektů či budov.


Martina Jiráčková

Ing arch. Martina Jiráčková vystudovala obor Architektura a stavitelství v roce 2015 na Vysoké škole stavební Báňské - TUO v Ostravě. Kresbě a umění se věnuje od dětství. Na střední průmyslové škole stavební a později na vysoké škole se podílela na řadě projektů, kurzů a workshopů v oblasti architektury a bytového designu a také trvale udržitelných staveb a pasivních domů. Během studií pracovala rovněž jako restaurátorka na řadě historických objektů a památek. Po škole pracovala ve větší projekční kanceláři, kde měla na starost projekční a architektonickou činnost.

Martina je jednatelkou AMME Projekt s.r.o. Ve společnosti má na starost vše, co se týká návrhů, designu, interiéru, projekce a HOME STAGINGU.


Petr Jiráček

Ing. Petr Jiráček vystudoval v roce 2014 Vysokou školu stavební Báňskou - TUO v oboru prostředí staveb a TZB v Ostravě. Během studií pracoval coby restaurátor na řadě historických objektů a památek. Absolvoval velké množství kurzů v Česku i zahraničí na téma Pasivní a nízkoenergetické budovy, rekonstrukce nemovitostí v pasivním standardu.

Po škole pracoval jako team-leader u generálního dodavatele staveb. Měl na starost z hlediska obchodu organizaci výběrových řízení na dodavatele stavebních prací, vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek, přípravu a uzavírání smluvních vztahů a akvizici nových dodavatelů. Jednalo se o stavby od 100 do 500 miliónů Kč.

Ve firmě AMME Projekt s.r.o. se věnuje především realizaci interiérů, dále investiční a realitní činnosti.

 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena