Chrudim - Žižkovo náměstí - byt 2+1

Jedná se o jediný byt koupený již po částečné rekonstrukci, přesto ale jedna jeho místnost zůstala nedotčena. V bytě o dispozici 2+1 bylo zrekonstruované kompletně vše, kromě ložnice. Tato jediná místnost, která byla vytvořena s myšlenkou neotřelého a netradičního designu, založeném na černé barvě stěny a nalepených, vlastnoručně vytvořených plakátech, musela ale zapadat do současného "retro designu" daného bytu.

Místo zhotovení nových podlahových krytin zde byla zvolena renovace stávajících, 120 let starých podlah z kvalitních masivních prken a jako rám zrcadla byla použit do té doby nevyužité konstrukce obrazu.

Netradičně zvolené barevné a materiálové pojetí s cílem nevyhodit vše, ale chytře a moderně zrenovovat a zakomponovat do svého původního místa s sebou neslo velký ohlas.

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena