Chrudim - Na Rozhledně - byt 2+kk

Koupě bytu Na Rozhledně byla uskutečněna těsně před Vánoci 2017- na poslední chvíli. Po příchodu do starého, malého, nevábně vonícího bytu o velikosti 29 m2 a dispozici 1+1 bylo ale rozhodnuto o koupi velice rychle. Okamžitě nám bylo jasné, že v bytě opět změníme dispozici a vytvoříme sice malé, ale prakticky plně dostačující 2+kk. Trochu bourání, trochu zdění, změna instalací, kompletní nová elektroinstalace, kuchyň na míru a po 20 - ti dnech rekonstrukce se "narodila"naše velmi investičně žádaná nemovitost, jež vždy přivede k úžasu lidi, kteří nevěří, že ve 29 m2 je možné mít plnohodnotné moderní bydlení s oddělenou ložnicí.

půdorys - nový vs. původní stav

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena