Pardubice - Jana Zajíce - byt 3+kk

Vzdušný byt o velikosti 75 m2 nabízel jen dva pokoje, kuchyň, balkón a velké množství nevyužitých chodeb a skladové místnosti bez oken. 15 let pronájmu, z toho poslední 3 roky užívání zahraničními nájemníky a okamžitě bylo jasné, že se s bytem, panelovými nenosnými příčkami a vším, co zbylo, bude hýbat. Po rozsáhlé rekonstrukci se tak byt proměnil na 3+kk, ve kterém se "šlo" s odpady přes nosný panel a z původní kuchyně vznikla pěkná, klidná ložnice s přístupem na balkón. Z rozsáhlých zbytečných chodeb se podařilo vytvořit krásné komunikační prostory, ze kterých byla navíc vyčleněna skladová místnost. Plnohodnotné velkorysé bydlení s kompletními službami v okolí, balkón s výhledem na Železné hory a byt pro čtyřčlennou rodinu dává zapomenout na šedé, panelové sídliště a připomíná novou výstavbu v bytových komplexech.

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena