Havlíčkův Brod 3965 - byt 2+kk

Koupě bytu v Havlíčkově Brodě předcházela velmi důkladná analýza doposud neznámého prostředí. Byt byl pořízen v rámci "insolvenčního balíčku" ve velmi pěkném, klidném areálu s původní myšlenkou developera vytvořit bydlení, které půjde až za hranice dané lokality. Chloubou tehdejšího majitele bylo, že každý byt je unikátní a každý má tak jinou dispozici.
Námi koupený byt byl původně nabízen jako garsoniéra s výměrou 40,6 m2 a předzahrádkou s orientací na jihovýchod a ploše 46,1 m2. Bytová jednotka byla sice "připravena" k rekonstrukci a stačilo k bydlení "dodat" podlahu, kuchyň, koupelnu a obložky, opak byl ale pravdou. Mnoho složitých technických detailů a stavební nedostatky při tehdejší výstavbě vzaly za své. Nakonec se podařilo vytvořit sice malé, ale útulné 2+kk s kompletním zázemím a velmi vhodným bytem pro jedince či pár.

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena