Havlíčkův Brod 3966 - byt 2+kk

Koupě bytu v Havlíčkově Brodě předcházela velmi důkladná analýza doposud neznámého prostředí. Byt byl pořízen v rámci "insolvenčního balíčku" ve velmi pěkném, klidném areálu s původní myšlenkou developera vytvořit bydlení, které půjde až za hranice dané lokality. Chloubou tehdejšího majitele bylo, že každý byt je unikátní a každý má tak jinou dispozici.
Druhý z koupených bytů měl sice menší předzahrádku, zato ale byl podlahově o 5 m2 větší. To s sebou současně přineslo i velkorysost daných prostor a současně nemalý zájem o nabízený byt. Opět se jednalo o byt s původní dispozicí 1+kk, který "jednoduchým" oddělením prostor nechal na své původní rozložení zapomenout a vznikla tak oddělená spací a obývací část, ale ve své původní ploše. Večerní sezení se sklenkou vína u stolu na předzahrádce orientované na jihozápad nemá chybu.

Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena