Služby

Návrhy interiérů a realizace

Zajišťujeme kompletní servis a realizaci interiérového designu a návrhy interiéru jak pro soukromé, tak komerční prostory. Pracujeme na malých i velkých projektech. Zakládáme si na řešení každého detailu, individuálním přístupu k zákazníkovi a rychlosti.

Návrhy a realizace interiérů
Číst více

Home staging

Home staging zahrnuje celou řadu úkonů, na jejichž konci by měl být úspěšný a rychlý prodej nemovitosti. Zařídíme vše od řádného úklidu nemovitosti, úpravy dispozice nábytku, hry s osvětlením, aranžmá designových prvků a doplňků po kvalitní nafocení nemovitostí.

Home staging
Číst více

Investiční činnost

Dosahujeme vysokého zhodnocení. Specializujeme se na nemovitosti pod tržní cenou. V případě zájmu nás můžete kontaktovat a vytvoříme Vám individuální nabídku k aktuálním investičním příležitostem.

Investiční činnost
Číst více

Realitní činnost

Nabízíme profesionální realitní servis při prodeji nemovitosti zahrnující služby od zajištění úvěru, pojištění či hypotéky, právního servisu vč. úschovy peněz až po celkové zastupování klienta během prodeje.

Realitní činnost
Číst více

Další služby

Projekční služby a PENB

Projekční služby v oblasti rodinných domů a menších bytových domů. Zaměřujeme se na moderní design a návrh propracovaný do posledního detailu.

Číst více

Inspekce nemovitostí

Detailně prověříme stav nemovitosti ještě před jejím prodejem a objevíme případné skryté vady, které jsou pro laika těžko rozpoznatelné.

Číst více

Rekonstrukce a výstavba

Provádíme také rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, včetně rekonstrukce menších historických objektů či reprezentativních komerčních prostor.

Číst více

Odhady nemovitostí

V rámci našich služeb nabízíme stanovení obvyklé (tržní) ceny nemovitostí a návrh prodejní ceny nemovitosti. Využíváme našich externích poradců, specializované databáze, cenové mapy i jedinečné know-how.

Číst více

Výkup nemovitostí

Vykupujeme nemovitosti i s právními vadami, až do 90% tržní hodnoty. Platíme v hotovosti a ihned.

Číst více
Specializujeme se na moderní design, návrhy interiérů, rekonstrukce interiérů a investiční činnost v realitní oblasti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré projekty řešíme se smyslem pro detail.

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Ke Koupališti 58, Pardubice - Cihelna, 530 09 Pardubice IČ: 063 813 32 Telefon: +420 724 737 290 Email:info@amme.cz Web:https://www.amme.cz/
© 2017 AMME Projekt s.r.o. | všechna práva vyhrazena